Neohodnotené

DIY-Vytvor si sám: Lapač slnka Rajské vtáky

Kreatívna sada z kolekcie DIY od Djeco. Spája tvorenie s úžitkom. Dieťa si zhotoví pestrú dekoráciu do izby, na zavesenie blízko okna a hru so svetlom. Do kovového kruhu pripevní veľký priehľadný ilustrovaný medailón, ktorý doplní 5 niťami s množstvom medailónikov, korálok a flitrov.

Na sklade
Kód: DJ07996
Značka: Djeco
15,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady
diy-vytvor-si-sam--lapac-slnka-rajske-vtaky
Novinka

DIY-Vytvor si sám: Lapač slnka Rajské vtáky

Kreatívna sada na zhotovenie lapača slnka. Lapač sa skladá z kovového kruhu po obvode ovinutého stuhou a množstva doplnkov zavesených na 5 nitiach. Postup: dieťa pripevní do kruhu veľký priehľadný medailón ilustrovaný exotickým pávom. Doplní ho niťami, na ktoré navlečie medailóniky, korálky a flitre. Tvorbou prevedie obrázkový návod. Dekorácia sa rozžiari, keď ju zavesíte blízko okna - slnečné svetlo môže tvoriť odrazy a zvýrazňovať farby.
Dizajn: Martyna Zoltaszek.
Na výrobu sady bol použitý papier a lepenka s ekologickým certifikátom FSC®.
Kolekcia DIY-Vytvor si sám má blízko k úžitkovému umeniu a umožňuje deťom zhotoviť umelecké výrobky, ktoré si môžu nielen hrdo vystaviť, ale ich aj používať.
Obsah: 1 kovový kruh ovinutý po obvode stuhou, priehľadné farebné ilustrované medailóniky (80 ks), korály a flitre (96 ks), 4 m priesvitnej nite, 1 hárok obojstranných lepiek, 1 obrázkový návod.
Odporúčaný vek: 7+ rokov
Rozmery dekorácie: 16 (priemer kruhu) x 50 cm

Rozmery balenia: 20 x 26 x 4,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu