Neohodnotené

Detoa Moje prvé drevené autíčko

Rozkošné drevené autíčko pre deti od 1 roka. Tradičná česká výroba zabezpečí vysokú kvalitu výrobkov. Tieto české drevené hračky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy. Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. 

Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na sklade
Kód: D14691-ZLTE
Značka: Detoa
5,95 € / ks
Kategória: Autíčka

Detoa Moje prvé drevené autíčko

Autíčko je tradičná a obľúbená hračka všetkých detí. Vyrobené z kvalitného dreva. Môžete si vybrať z niekoľkých farebných variantov.

 Hlavné vlastnosti:

  • výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek
  • vhodný pre deti od 1 roka 

Tieto české drevené hračky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy. Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevážne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná mimoriadne vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu výrobkov. Drevené hračky firmy Detoa sa radí medzi najkvalitnejšie a najestetickejšie drevené hračky, ktoré sú v súčasnosti na európskom a domácom trhu v ponuke. Nákupom hračiek povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu – drevu. K hračkám Detoa sa vracajú už niekoľké generácie. Starí rodičia, rodičia – všetci vyrastali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Rozmery autíčka: 5x7,5x6 cm
Vek: 1+
Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu