Neohodnotené

Čierne glitrované členkové tenisky BIBI Fisioflex

Vysoké čierne glitrované topánky s trblietkami. Topánky sú s naťahovacími šnúrkami a bočným zipsom pre jednoduchšie obúvanie. Priedušné stielky s FISIOFLEX technológiou pomáhajú nohe dýchať a zaisťujú pohodlie. Majú ľahkú podrážku, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Vyvinuté v rámci fyziologického konceptu „Prirodzené ako chôdza naboso“.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na sklade
Kód: 1087022-34
Značka: Bibi
48,90 € –50 % 24,45 € / ks
Kategória: Prechodné topánky
Čierne glitrované členkové tenisky BIBI Fisioflex
Akcia Výpredaj
48,90 € –50 %

Čierne glitrované členkové tenisky BIBI Fisioflex 

Vysoké čierne glitrované topánky s trblietkami. Topánky sú s naťahovacími šnúrkami a bočným zipsom pre jednoduchšie obúvanie. Priedušné stielky s fyzioflex pomáhajú nohe dýchať a zaisťujú pohodlie. Majú ľahkú podrážku, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Vyvinuté v rámci fyziologického konceptu „Prirodzené ako chôdza naboso“.

Topánky sú vyrobené zo syntetiky sú vhodné na jarné a jesenné obdobie. Majú neurostimulačnú stielku pre prevenciu plochých nôh. 

Spoločnosť Bibi ako jediná ponúka patentovanú technológiu koženej stielky FISIOFLEX, ktorá simuluje chôdzu naboso, vďaka čomu napomáha zdravému ortopedickému a neurologickému vývoju dieťatka. Značka Bibi používa iba tie materiály, ktoré sú v súlade s medzinárodnými normami netoxických materiálov, čo taktiež zaisťuje zdravý rast detí.

Stielka v topánke je vyberateľná.

Rozmery stielky: 34=21,5cm, 35=22,2cm

Pre správnu veľkosť zvoľte približne 1 cm nadmerok.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma BIBI® založená v roku 1949 v brazílskom meste Parobe, je celosvetovo uznávaná značka detskej obuvi, ktorá ako jediná ponúka technológiu stielky FISIOFLEX, ktorá simuluje chôdzu naboso, čím napomáha zdravému ortopedickému aj neurologickému vývoju dieťatka. BIBI® dbá na to, aby obuv spĺňala potreby dieťatka v každom vekovom štádiu a tomu prispôsobuje aj vlastnosti obuvi tak, aby dieťatko mohlo objavovať svet od ochutnávania ústami, lozenia, státia, prvých krokov a aktívneho štádia. Iba Fisioflex technológia je schopná v každom štádiu vývoja chodidla zabezpečiť pocit chôdze naboso prirodzeným a bezpečným spôsobom.

Vďaka prírodným a mäkkým materiálom ako aj Fisioflex technológii, obuv BIBI rešpektuje prirodzený vývin chodidiel. “Prísavky” na spodnej časti vložky umocňujú vnímanie nerovností z povrchu zeme pre pocit chôdze naboso a zároveň simulujú neurologické funkcie a aktivujú senzorické vnímanie v chodidlách, ako aj napomáhajú prekrvovať organizmus.

Fisioflex vložka je vyrobená z kože najvyššej kvality s antimikrobiálnou úpravou pre prevenciu kožných problémov. Vďaka technológii – Dry Leather – budú chodidlá stále suché, nakoľko vložka obsahuje špeciálne mikroperforácie pre odvádzanie potu. V neposlednom rade, táto technológia napomáha formovať svalstvo v nohách a tým prispieva aj k správnemu držaniu tela.

V súčasnosti je BIBI známa vo viac ako 65 krajinách po celom svete a stále rastie. Vďaka svojim iniciatívam v priemyselných procesoch, ktoré sú v súlade s environmentálnymi, ekonomickými a sociálnymi normami, ako aj neustálym inováciám v oblasti vývoja a udržateľnosti výrobných postupov a využívanie surovín v súlade s medzinárodnými normami.

Späť do obchodu