Neohodnotené

Odrážadlo kolobežka 2v1 Highwaykick 1 Lifestyle Leopard

Nádherné dizajnové odrážadlo a kolobežka v jednom? Žiaden problém, v priebehu pár sekúnd to môžete zmeniť na to, čo potrebujete.

Na sklade
Kód: 96607
Značka: Scoot & Ride
116 € / ks
Kategória: Hračky na von

Odrážadlo kolobežka 2v1 Highwaykick 1 Lifestyle Leopard

Highwaykick 1 Lifestyle je inovatívna balančná kolobežka a odrážadlo v jednom. So sedadlom 2v1 a uzamykateľným úložným priestorom od rakúskej značky Scoot & Ride. Je to ideálne riešenie pre aktívne deti, ktoré s nimi navyše „rastie“.

Vyhovuje detským potrebám

Dokonale vyhovuje potrebám malých detí, motorickým aj emočným - je vybavená unikátnym kontajnerom s chlopňou na prepravu milovaných hračiek, desiat alebo plyšákov.

Rastie s dieťaťom

Výšku sedátka (a neskôr aj volantu) je možné nastaviť a jeho najnižšia poloha je prispôsobená výške prvých krôčikov bábätiek a je vo výške 22,5 cm.

Highwaykick 1 Lifestyle Scoot & Ride Špecifikácia:

odporúčaný vek dieťaťa: 1 - 5 rokov

odporúčaná výška dieťaťa: 82 - 118 cm

maximálne zaťaženie: 20 kg na sedadle a 50 kg na plošine

hmotnosť produktu: 2,8 kg

nastavenie výšky riadidiel: 57 - 64 cm

nastavenie výšky sedadla: 22,5 - 29 cm

materiál: hliník a plast

Transformácia bez náradia

Bez použitia náradia premeníte vozidlo behom pár sekúnd na 3-kolesový skúter jediným tlačidlom - otočené sedadlo sa stane jeho predným rámom. Stačí pohnúť volantom (nasadeným kliknutím) a je pripravený! Teraz môže starší chlapec začať so svojim rozptylovým dobrodružstvom.

Stabilný a bezpečný

Kolobežka je perfektne vyvážená, stabilná, pohodlná a navyše extrémne bezpečná. Je vybavená patentovaným revolučným systémom safety-pad - teda špeciálnou širokou podložkou, umiestnenou na dne prednej časti koša, ktorá okrem iného bráni. prevrátenie na nerovnom povrchu alebo zaseknutých kolesách. V prípade potreby je možné tiež upraviť jeho polohu. Highwaykick 1 Lifestyle sa stane parťákom vášho dieťaťa na mnoho rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu