Neohodnotené

Vulli Texturovaná kocka žirafka Sophie

Objavovanie hmatového vnímania prostredníctvom tejto úžasnej kocky v designe žirafy Sophie s mnohými textúrami!

Na sklade
Kód: 010502
Značka: Vulli
14,90 € / ks
Kategória: Hryzátka a cumlíky

Vulli Texturovaná kocka žirafka Sophie

Objavovanie hmatového vnímania prostredníctvom tejto úžasnej kocky v designe žirafy Sophie s mnohými textúrami!

Táto kocka je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku - ľahkého, pružného a pre dieťa zdravotne nezávadného materiálu. Je ideálna na rozvoj motorických schopností a hmatového vnímania dieťaťa!

6 strán so širokou škálou textúr na objavovanie:

  • piktogramy a dutá cik cak dráha, ktoré vaše dieťatko môže objavovať končekmi prstov
  • povrchové textúry rôznych veľkostí a tvarov
  • mäkké pružiace „bubliny“, ktoré sa dajú stláčať
  • reliéfne siluety žirafy Sophie

Ľahká hračka a ľahko uchopiteľná i malými ručičkami dieťaťa – dieťatko sa krásne zabaví jej hádzaním a gúľaním!

Odporúčaný vek: 3 mesiace+

Rozmery: 75 x 75 x 75 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu