Neohodnotené

Tinyly prívesok na kľúče: Dievčatko Rosie

Milý prívesok na kovovej karabínke ozdobí kľúče alebo zips na batohu. V imaginárnom svete Tinyly od Djeco je dievčatko Rosie spoločníčkou figúrky Rosalie, kvetinárky z utešeného malého tinyshopu - kvetinárstva Rosalie. Prívesok je plastový.

Na sklade
Kód: DJ06988
Značka: Djeco
6,95 € / ks
Kategória: Pre parádnice
Farba: Fialová

Tinyly prívesok na kľúče: Dievčatko Rosie

Dievčatko Rosie z imaginárneho sveta Tinyly. Milý prívesok na kovovej karabínke ozdobí kľúče alebo zips na batohu. Prívesok je plastový. Balený v darčekovom balení - dekoratívnom vrecku z lepenky s priehľadným plastovým okienkom.
Náš tip: dievčatko Rosie je spoločníčkou Tinyly figúrky Rosalie, kvetinárky z tinyshopu - kvetinárstva Rosalie (produktový kód: DJ06954).
Autorka kolekcie Tinyly: Virginie Brachet.
Obsah: prívesok na kľúče (kovová karabínka, šnúrka, plastová figúrka s kovovým háčikom).
Odporúčaný vek: 4 - 9 rokov.
Rozmery: 2 x 2,5 x 2,8 cm. Rozmery balenia: 9 x 13 x 3 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu