Neohodnotené

Siluetové puzzle: Princezná s pávom

Puzzle zobrazuje princeznú s pávom sediacu na strome. Pod nimi je jazero s labuťami a v pozadí zámok, obklopený kvetmi.

Na sklade
Kód: DJ07300
Značka: Djeco
15,95 € / ks
Kategória: Puzzle
Farba: Ružová

Siluetové puzzle: Princezná s pávom

Puzzle zobrazuje princeznú s pávom sediacu na strome. Pod nimi je jazero s labuťami a v pozadí zámok. Všade sú kvety - je to pekné a príjemné.
Diely sú odolné, môžete skladať a skladať. Pevná ilustrovaná tvarovaná škatuľa sa dá vystaviť na polici. Puzzle je vyrobené z lepenky s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 36 dielov.
Odporúčaný vek: 4+ rokov.
Rozmery puzzle: 42 x 30 cm. Rozmery balenia: 16,5 x 29 x 6 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu