Neohodnotené

Pura silikónový športový uzáver so slamkou - aqua

Pura silikónový športový uzáver so slamkou – športová slamka – je slamka s voľným prietokom bez membrány.

Na sklade
Kód: PURABMS1A
Značka: Pura
7 € / ks
Kategória: Fľašky, desiatové boxy a sety
Farba: Modrá

Silikónový športový uzáver so slamkou Pura - aqua

Pura silikónový športový uzáver so slamkou – športová slamka – je slamka s voľným prietokom bez membrány. Je vhodná pre staršie deti, teenagerov a dospelých, ktorí ocenia rýchlejší tok než pri slamke s membránou. Vyrobená zo 100% silikónu medicínskej kvality a zložená z dvoch dielov – farebná horná časť s vrchnákom, ktorý fľašu vodotesne uzavrie a odoberateľná priesvitná spodná časť slamky.

Any Bottle… Any LidTM – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Športová slamka je teda kompatibilná so všetkými Pura fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml, 475ml a 650ml). Vnútornú dĺžku slamky upravte odstrihnutím podľa priloženej mierky, tak aby vyhovovala veľkosti fľaše, ktorú používate.

Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura fľaše sa prispôsobujú Vašim potrebám. Nekupujte zakaždým novú fľašu. Jednoducho zmeňte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, so slamkou a neskôr so športovým uzáverom, či športovou slamkou tak, že výmeníte len silikónovú časť. Šetrite tak peniaze aj prírodu.

• Balenie obsahuje 1ks Pura silikónový športový uzáver so slamkou
• 2 oddeliteľné časti zabezpečujú jednoduchšie čistenie
• Vyrobené zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez akýchkoľvek plastových častí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok
• Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC a nariadenie EÚ 10/2011
• Chránené patentom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu