Neohodnotené

Odrážadlo a kolobežka 2v1 Highway Kick Peach

Nádherné dizajnové odrážadlo a kolobežka v jednom? Žiaden problém, v priebehu pár sekúnd to môžete zmeniť na to, čo potrebujete. 

Na sklade
Kód: 96353
Značka: Scoot & Ride
109,95 € / ks
Kategória: Hračky na von

Odrážadlo a kolobežka 2v1 Highway Kick Peach

Highwaykick 2v1 od značky Scoot and Ride je odrážadlo a kolobežka v jednom, ktorá rastie s dieťaťom a poslúži už od 1 roka do približne 5 rokov.

Pre najmenšie dieťa bude prvou voľbou jazda na sedadle. Pohodlné a mäkké sedadlo vyrobené z peny je možné nastaviť na výšku dieťaťa a neskôr do troch výšok - 22,5 cm, 27 cm a 29 cm. Vďaka tomu rastie jazda s dieťaťom. Najnižšia poloha sedadla je prispôsobená výške najmenších pri prvých krokoch, čo umožní použitie odrážadla na výcvik rovnováhy. 

Keď je dieťatko pripravené na samostatnú jazdu, stačí demontovať sedadlo, a kolobežka je na svete. Iba pomocou jedného tlačidla môžete odrážadlo doslova zmeniť za pár sekúnd na kolobežku na 3 kolesách. Stačia dva jednoduché kroky, bez použitia náradia, a kolobežka je pripravená na jazdu :) Najskôr odomknite bezpečnostnú poistku spredu a otočte sedadlo, aby sa stalo predným rámom kolobežky. Druhým krokom bude premiestnenie riadidiel v tvare písmena T. Volant je nastaviteľný do výšky od 57 cm do 64 cm. 

V prvom rade funkčnosť a bezpečnosť
Natáčanie predných kolies sa vykonáva vyvážením tela a jemným naklonením tyče riadenia - týmto spôsobom sa zabráni prevráteniu pri náhlom otočení. Scoot and Ride je vybavený dvoma 120 mm prednými kolesami a jedným menším 80 mm zadným kolesom. Rozchod kolies vo vozidle robí konštrukciu plne stabilnou a sťažuje jej prevrátenie. Väčšie kolesá pripevnené v prednej časti jazdca tiež uľahčia dieťaťu jazdu po nerovnom teréne s rôznymi typmi povrchu. Patentovaný revolučný systém bezpečnostných podložiek, to znamená špeciálna široká podložka namontovaná v prednej časti plošiny, navyše zabraňuje prevráteniu na nerovnom teréne alebo zadrhnutiu kolies.

Ideálne na cestovanie ...
Výrobca kolobežky Highwaykick1 sa postaral o to, aby bola kolobežka tiež praktická. Malý model sa dá ľahko odpojiť a vziať na dovolenku alebo na prechádzku do parku. Montáž je rýchla a ľahká. Jednoducho odpojte hokejku od základne pomocou ľahko použiteľného tlačidla.

Držiteľ mnohých ocenení
Základom pozoruhodnej kolobežky sú materiály, inovatívny nápad, ako aj kvalita spracovania, vďaka ktorým kolobežka Scoot and Ride 2v1 dobýva srdcia malých cestovateľov po celom svete :) Je víťazom mnoho ocenení, vrátane Reddot Award 2014 a Toy Award 2015, ocenenie udelené na najprestížnejšom veľtrhu hračiek Spielwarenmesse® v Norimbergu. To však nie je koniec ocenení a vyznamenaní, ktoré získal. V každom detaile sú premyslení, originálne navrhnutí a solídne vyhotovení, takže medzi rodičmi a špecialistami majú pozitívny názor.

V roku 2018 získala spoločnosť Highwaykick1 vyznamenanie v prestížnej súťaži Hračka roka 2018 v Poľsku a zlatý čestný certifikát pre matku a dieťa MCA Honouring Excellence „Moms Choice Award“ v USA. Kolobežky boli testované a hodnotené z hľadiska ich vzdelávacej hodnoty, kvality stavby, funkčnosti a bezpečnosti.

Parametre:

rýchly mechanizmus na zmenu funkcií bez použitia nástrojov;

dve kolesá vpredu (120 mm) a jedno vzadu (80 mm);

nastavenie sedadla v troch výškach: 22,5, 27 alebo 29 cm;

otáčanie vyvážením tela a jemným nakláňaním volantu;

kolesá vyrobené z mäkkej gumy s ložiskami;

brzda blatníka zadného kolesa;

široké protišmykové pristátie;

systém bezpečnostných podložiek zabraňujúcich prevráteniu po nerovnom teréne;

riadidlá: v tvare T, výškovo nastaviteľné od 57 do 64 cm;

odpojenie volantu od plošiny jedným tlačidlom;

odolný rám vyrobený z polypropylénu;

nosnosť: 50 kg (kolobežka), 20 kg (odrážadlo);

hmotnosť produktu: 2,8 kg; 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu