Drevený nákupný vozík Trixie - Rabbit
Každý detský obchod potrebuje nákupný vozík :) S týmto dreveným nákupným vozíkom od belgickej značky Trixie môžu deti nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Hračka je vhodná aj ako kočík pre bábiky. Je v jemnej ružovej farbe s obrázkom zajka. Pogumované kolieska chránia podlahu pred poškriabaním. Vyrobené z kvalitného bukového dreva s certifikátom FSC.
| Kategória: | Kuchynky a veľké hračky |
|---|
Nákupný vozík Trixie - Rabbit
S týmto dreveným nákupným vozíkom od belgickej značky Trixie môžu deti nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Hračka je vhodná aj ako kočík pre bábiky. Je v jemnej ružovej farbe s obrázkom zajka. Pogumované kolieska chránia podlahu pred poškriabaním. Vyrobené z kvalitného bukového dreva s certifikátom FSC.
Vhodné pre deti od 1 roka
Rozmery: 30,5 x 39,5 x 54,5 cm

Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Trixie je belgická značka, pre ktorú je hlavným zdrojom inšpirácie nekonečná predstavivosť našich detí. Od novorodenca až po tínedžerov majú deti obrovskú fantáziu, ktorú používajú na objavovanie sveta okolo seba. To všetko sa premieta do návrhov hračiek, doplnkov do izbičky, do kúpeľne, pri stolovaní alebo potrieb do škôlky. V Trixie tiež myslí na budúcnosť našich detí, a preto sú všetky výrobky vyrobené z organickej bavlny či kvalitného certifikovaného dreva za použitia farieb bez chémie.
-1.png)