Neohodnotené

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 4rokov

Nalepovanie a kreslenie pre deti od 4 rokov, obsahuje farebné pozadia, fixku a nálepky.

Na sklade
Kód: J07747
Značka: Janod
20 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod My arts&crafts XXL sada s aktivitami od 4rokov

Táto zábavná krabička na umenie a remeslá plná aktivít je ideálna pre deti vo veku od 4 rokov.
2 rôzne techniky sa používajú na vytvorenie 9 krásnych farebných umeleckých diel, na ktoré budú deti určite hrdé! 3 z obrázkov je možné ozdobiť hrubými nálepkami vytvárajúcimi 3D efekt, zatiaľ čo 6 grafických obrázkov je možné vyfarbovať alebo dotvárať znova a znova stierateľnou fixkou! Deti budú milovať skrášľovanie týchto krásnych zvieracích postavičiek. Všetky tieto techniky sú ideálne na rozvoj jemných motorických zručností malých detí a podporu ich lásky k tvoreniu! Dokončenie zmazateľných obrázkov trvá približne 1,5 hodiny a obrázky nálepiek 45 minút.
Táto kreatívna súprava je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti. S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dokončením farebných obrázkov na tému zvieratká: lama, slon, tučniak, motýľ, páv či koala.


Obsah: 3 obojstranné stierateľné pozadia, 3 klasické pozadia, fixka a nálepky.
Cieľom je dokončiť obrázky kreslením a nalepením nálepiek.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.


Rozmery20 x 0,1 x 20 cm

Počet dielikov:13

Materiál: papier
Odporúčaný vek: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu