Neohodnotené

Janod My arts&crafts Strihanie a nalepovanie od 4 rokov

Strihanie a nalepovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 4 farebné obrázky, vzorované papiere na strihanie, nožnice a lepidlo.

Na sklade
Kód: J07743
Značka: Janod
13 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod My arts&crafts Strihanie a nalepovanie od 4 rokov

Vystrihovanie a lepenie je ultra zábavná aktivita, ktorá navyše rozvíja jemnú motoriku detí od 4 rokov!
Táto kreatívna sada obsahuje všetko, čo budú najmenší potrebovať na dokončenie 4 obrázkov rozstrihaním vzorovaných papierových prvkov a ich prilepením na správne miesto.
Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych umeleckých výtvorov.
Bezpečnostné nožnice strihajú iba papier a 5 hárkov vzorovaného papiera pomôže objaviť kreativitu začínajúcich umelcov. Táto činnosť je veľmi jednoduchá: jednoducho vystrihnite predkreslené tvary z listov papiera a usporiadajte ich na správne miesto pomocou priloženého lepidla. Deti môžu tiež postupovať podľa pokynov uvedených v brožúre.
Dokončenie 4 obrázkov trvá približne 1,5 hodiny.
Táto kreatívna sada je súčasťou série My Arts & Crafts, ktorá sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti.
Úlohou tejto kreatívnej sady je vystrihnúť a nalepiť vzorované papieriky na pozadia so zvieratami a dokončiť tak obrázok. Vaše dieťa sa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: ježko, králik či krokodíl. Nožnice sú bezpečné pre deti, strihajú iba papier!
Obsah balenia: 4 farebné vzorované papiere s predkreslenými geometrickými tvarmi na strihanie, bezpečnostné nožnice a lepidlo.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.
Rozmery balenia: 20 x 0,1 x 20 cm
Odporúčaný vek: 4+

Materiál: papier

Počet dielikov: 12

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu