Neohodnotené

Janod Magnetická kniha pre deti Šport Magnetibook

Ďaľšia novinka z rady obľúbených magnetibookov. Magnetická kniha nám tentoraz predstaví zaujímavé športy a športovcov. Nech žije šport!

Na sklade
Kód: J02596
Značka: Janod
21 € / ks
Kategória: Magnetické

Janod Magnetická kniha skladačka pre deti Šport Magnetibook

Nech žije šport!

Magnetická kniha Šport obsahuje 48 magnetických častí a 16 kartičiek s predlohou. S touto farebnou magnetickou hračkou objaví vaše dieťa 16 športov s možnosťou vysnívať si mnohé ďalšie! Skladá sa z magnetickej tabule, 48 magnetov a 16 kariet reprezentujúcich známe športy. Predškoláci aj mladší školáci sa budú baviť reprodukovaním šablón a ich miešaním, aby vytvorili tú najexcentrickejšiu zmes športov.

Magnetická hračka je vyrobená z kartónu FSC™ pre deti vo veku 3 až 8 rokov. Rozmery balenia sú 19 x 4 x 26 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu