Neohodnotené

Janod Atelier Sada Midi 3D maľovanie Džungľa od 7rokov

3D obrázky džungle maľovanie pre deti od 7 rokov, obsahuje 3 obrázky a 2 ks 3D farieb na maľovanie v tube.

Na sklade
Kód: J07950
Značka: Janod
12,95 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Atelier Sada Midi 3D maľovanie Džungľa od 7rokov

S touto kreatívnou sadou pre deti vo veku 7 a viac rokov vzniknú 3 obrazy s nádhernou farebnou atmosférou! Ponorte sa do srdca džungle s touto 3D maliarskou aktivitou.
Začínajúci umelci sa môžu obrátiť na brožúru s podrobnými pokynmi, aby na 3 obrázky vytlačili špeciálnu zlatú a neónovo ružovú farbu a vytvorili nádherné 3D scény. Vytvorenie 3 obrázkov trvá približne 2 hodiny.
Táto aktivita pomáha rozvíjať presnosť a jemnú motoriku.
S touto kreatívnou sadou si vaše dieťa bude môcť dotvoriť krásne obrázky z džungle.


Obsah: 3 obrázky na vymaľovanie a 2 maľovacie tuby (neónová ružová a zlatá).
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.
Rozmery: 20,7 x 0,1 x 11,8 cm

Materiál: papier, plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu