Neohodnotené

Jabadabado Set na pečenie v kufríku

Ktoré dieťa rado nepomáha maminke v kuchyni? Pečenie je radosť. Kreatívna sada, s ktorou sa dajú vykúzliť naozajstné maškrty.

Na sklade
Kód: G12020
Značka: Jabadabado
32,90 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Jabadabado Set na pečenie v kufríku

Táto sada na pečenie podporí kreativitu v ktoromkoľvek období a je ideálnym produktom v kuchynke na hranie. S touto súpravou má malý pekár všetko potrebné na pečenie chutných koláčov, chleba a iného pečiva. Tiež podporuje pekné spoločné chvíle s rodičmi, pretože súpravu môžete použiť na skutočné pečenie spolu s mamou, otcom alebo starými rodičmi. Sada obsahuje:

1x kufrík, 1x utierka, 1x valček, 1x šľahač, 1x plech na muffiny, 1x miska, 1x varecha na miešanie, 1x štetec, 1x vykrajovač na cestoviny, 3x vykrajovačka, 24x forma na muffiny

Vek: 3+

Materiál: kartón, bavlna, papier, cín, drevo

Rozmer: 29 x 9 x 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnová značka, ktorá vyrába detské drevené hračky, nábytok a dekorácie. Známa je hlavne hravým uchopením švédskeho dizajnu, zábavnými a originálnymi farebnými kombináciami a vzormi. JaBaDaBaDo je rodinná spoločnosť, založená v roku 1994. Manželia Eva a Calle si počas desaťročia budovania tejto úspešnej značky zachovali hravosť v srdci, o čom nás presviedčajú v každej jednej kolekcii. Ich výrobky si zakladajú dôraz na kvalitu, ale i rozvoj detskej šikovnosti. Aj preto zostávajú zábavnými a roztomilými doplnkami magického sveta našich najmenších ratolestí.

Späť do obchodu