Neohodnotené

Jabadabado drevené Hodiny

Koľko je hodín? a ako fungujú hodiny? a malé a veľké ručičky? Teraz sa môžete naučiť hodiny zábavným a vzdelávacím spôsobom. S drevenými puzzle hodinami Jabadabado s pohyblivými ručičkami môžete spoločne preskúmať, ako hodiny fungujú.

Na sklade
Kód: C2543
Značka: Jabadabado
19,90 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Jabadabado drevené Hodiny

S drevenými puzzle hodinami Jabadabado s pohyblivými ručičkami môžete spoločne preskúmať, ako hodiny fungujú. Môžete tiež spočítať, koľko sekúnd uplynie za minútu a koľko minút uplynie za hodinu.

Nastavte ručičky a precvičte si, koľko hodín ukazujú hodiny. Hodiny fungujú aj ako puzzle, kde je možné pri skladaní puzzle precvičovať farbu aj tvar. Podporuje jemnú motoriku.

Rozmery produktu: 30 x 1 cm

Rozmery balenia: 31,5 x 31 x 3,6 cm

Materiály: Preglejka, mdf 

Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti

Testované a schválené podľa európskej normy  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JaBaDaBaDo je švédska dizajnová značka, ktorá vyrába detské drevené hračky, nábytok a dekorácie. Známa je hlavne hravým uchopením švédskeho dizajnu, zábavnými a originálnymi farebnými kombináciami a vzormi. JaBaDaBaDo je rodinná spoločnosť, založená v roku 1994. Manželia Eva a Calle si počas desaťročia budovania tejto úspešnej značky zachovali hravosť v srdci, o čom nás presviedčajú v každej jednej kolekcii. Ich výrobky si zakladajú dôraz na kvalitu, ale i rozvoj detskej šikovnosti. Aj preto zostávajú zábavnými a roztomilými doplnkami magického sveta našich najmenších ratolestí.

Späť do obchodu