Neohodnotené

Izipizi slnečné okuliare #H Sun Tortoise

Tento typ slnečných okuliarov je vhodný pre tých, ktorým sú detské veľkosti malé a dospelácke veľké. Pre teenagerov, drobcov s veľkou hlavičkou alebo dospelých s menším obvodom hlavy. Vyskúšajte!

Kolekcia #SUN so svojím originálnym a módnym dizajnom, flexibilnými stranicami a príjemnou textúrou ponúka kvalitu, štýl a ľahký komfort.

Na sklade
Kód: I401621
Značka: IZIPIZI
40 € / ks
Kategória: Izipizi okuliare

Izipizi slnečné okuliare #H Sun Tortoise

Slnečné okuliare #H SUN Tortoise sú vhodné pre menšie dospelácke hlavy a väčšie detské. Univerzálny model sedí mužom aj ženám.

Optimálna ochrana so 100% UV slnečnými okuliarmi kategórie 3.
Kolekcia #SUN so svojím originálnym a módnym dizajnom, flexibilnými nožičkami a gumovou textúrou ponúka kvalitu, štýl a ľahký komfort.
Rozmery: 129x42x137

Tento model spĺňa európske normy pre dioptrické okuliare (NF EN 14139) a medzinárodné normy pre slnečné okuliare (ISO 12312-1).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na čítanie, ochranu pred slnkom, pred blue ray žiarením a pre deti. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých!
https://www.izipizi.com/en/

 

Späť do obchodu