Neohodnotené

IZIPIZI #D Screen Ever Green

Všetky „LED obrazovky“ (smartphony, tablety, počítačové obrazovky, televízory atď.) Vyžarujú „modré svetlo“, ktoré je obzvlášť škodlivé pre oči.
Kolekcia #SCREEN je vybavená šošovkami, ktoré filtrujú 40% tohto modrého svetla, a uľahčuje tak každodenný život, chráni vaše oči a zaručuje vám veľmi módny vzhľad.

Na sklade
Kód: I424224
Značka: IZIPIZI
40 € / ks
Kategória: #Screen
Farba: Zelená
SCRDC191 1 IZI D SCREEN EVER GREEN VUE1 copie
Novinka

IZIPIZI #D Screen Ever Green

V priemere trávime 50 hodín týždenne na smartfónoch a tabletoch, pred obrazovkami počítačov a televízorov alebo hraním videohier. Všetky tieto obrazovky majú «podsvietenie LED» najnovšej generácie a vyžarujú takzvané «modré» svetlo, známe tiež ako HEV (High Energy Visible) svetlo.

Modré svetlo je takmer rovnako nebezpečné ako UV svetlo. Rada SCREEN je vybavená inovatívnymi šošovkami, ktoré odfiltrujú 40% modrého svetla (lúče emitované v rozmedzí 400 až 460 nm) vyžarovaných našimi obrazovkami, aby ste dosiahli jemnejší každodenný zážitok pred obrazovkou a ochranu vašich očí.

Gumová textúra, pružné ramená a dizajnové rámy: pohodlie a štýl zaručené.
Zostaňte v spojení s úplným pokojom!

Rozmery: 142 x 138 x 48 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na čítanie, ochranu pred slnkom, pred blue ray žiarením a pre deti. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých!
https://www.izipizi.com/en/

 

Späť do obchodu