Neohodnotené

Gélové perá s tenkým hrotom 0,7mm, 6 kusov

Sada 6 gélových pier z kolekcie Lovely paper od Djeco. Perá majú tenký hrot 0,7 mm. Píšu ľahko a ostro. Majú vrchnák aj s klipsom, aby sa dali pripnúť na zošit. Sú balené v lepenkovom obale s okienkom.

Na sklade
Kód: DD03778
Značka: Djeco
6,90 € / ks
DD03778 B RVB
Novinka

Gélové perá s tenkým hrotom 0,7mm, 6 kusov

Sada 6 gélových pier s tenkým hrotom 0,7 mm. Píšu ľahko a ostro. Majú vrchnák aj s klipsom, aby sa dali pripnúť na zošit. Perá sú balené v lepenkovom obale s okienkom.
Perá patria do kolekcie Lovely paper od Djeco - elegantnej, esteticky ilustrovanej papiernickej kolekcie.
Obsah: 6 gélových pier v lepenkovom obale.
Odporúčaný vek: 6+ rokov.
Rozmery pera: 14 x 0,9 (priemer) cm.
Rozmery balenia: 6,8 x 16,4 x 1,2 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu