Neohodnotené

Domino: Malé zvieratká (28 ks)

Edukačná hra od Djeco pre predškolákov. Na priraďovanie obrázkov a počítanie od 1 do 6. Hráči (2 a viac) si rozdajú po 6 dielov. Prvý hráč vyloží ľubovoľný diel, ďalší hráč priloží diel s rovnakým obrázkom alebo počtom kvietkov (diely sú obojstranné). Kto vyloží prvý všetky svoje diely?

Na sklade
Kód: DJ08255
Značka: Djeco
11,95 € / ks
Kategória: Spoločenské hry
Domino Malé zvieratká (28 ks)
Novinka

Domino Malé zvieratká (28 ks)

Edukačná hra na priraďovanie obrázkov a počítanie. Pre 2 a viac hráčov. Hráči si rozdajú po 6 dielov, zvyšné idú na kôpku. Prvý hráč vyloží ľubovoľný diel, nasledujúci hráč priloží diel s rovnakým obrázkom alebo počtom kvietkov (od 1 do 6). Kto prvý vyloží všetky svoje diely?
Diely sú obojstranne ilustrované, sú veľké a odolné - veríme, že z nich budete mať dlho radosť. Hra je balená v pekne ilustrovanej škatuli s praktickým povrázkom na nosenie.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 28 dielov.
Odporúčaný vek: 3+ rokov.
Rozmery dielov: 13 x 6,5 cm

Rozmery balenia: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu