Neohodnotené

Puzzle DUO - Protiklady

Edukačné puzzle od Djeco pre batoľatá. Sada 12 dvojdielnych puzzle, spolu 24 dielov. Dieťa spojí dva protikladné obrázky, napr. tlstého zajaca s chudým. Ilustrácie zvieratiek sú láskavé i veselé. Pomôckou pri skladaní je rovnaká farba príslušných dielov.

Na sklade
Kód: DJ08162
Značka: Djeco
8,95 € / ks
Kategória: Puzzle
Farba: Červená

DUO Puzzle – Protiklady

Edukačné puzzle pre batoľatá. Dieťa spojí dva protikladné obrázky, napr. tlstého zajaca s chudým. Ilustrácie zvieratiek sú láskavé i veselé. Pomôckou pri skladaní je rovnaká farba príslušných dielov.
Puzzle podporuje rozvoj pozorovacích schopností a koncentráciu.
Diely sú veľké a odolné - veríme, že z nich budete mať dlho radosť.
Balené v pekne ilustrovanej pevnej škatuli s praktickým povrázkom na nosenie.
Vyrobené z lepenky a papiera s ekologickým certifikátom FSC®.
Obsah: 12 dvojdielnych puzzle (24 dielov).
Odporúčaný vek: 2+ rokov.
Rozmery puzzle: 14 x 7 cm. Rozmery balenia: 18 x 12 x 6 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži.

Názov Djeco odkazuje na gekona, ktorého má spoločnosť v znaku, a ktorý vraj prináša šťastie do domu. Djeco bolo založené v roku 1954 matkou súčasného riaditeľa, ktorá vymýšľala vzdelávacie hračky pre svoje deti. V šesťdesiatych rokoch slávila spoločnosť prvý veľký úspech, ale v sedemdesiatych rokoch sa odmlčala, kým nedorástol Frédéric do dospelého veku. Chopil sa rodinnej spoločnosti a začal tým, že do Francúzska privážal hračky, ktoré tu neboli k dostaniu. V roku 1997 sa rozhodol hračky sám vyrábať. Začal drevenými hračkami a skladačkami, potom sa pridali kartové a stolové hry. Roku 2004 sa Djeco začalo zameriavať aj na dekoratívne prvky do detských izbičiek a od roku 2006 vyrába unikátne kreatívne sady.  Hračky prechádzajú veľmi starostlivými kontrolami a testy, aby bola zaručená úplná bezpečnosť detí pri hre.

Späť do obchodu