JaBaDaBaDo Novinky 2021

JaBaDaBaDo je švédska rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1993. Dnes sa úspešne predáva vo viac ako 30tich krajinách celého sveta.

Táto značka hračiek a doplnkov pre deti kombinuje jedinečný škandinávsky dizajn s hravým a zábavným základom. Manželia Eva a Calle si počas desaťročia budovania tejto úspešnej značky zachovali hravosť v srdci, o čom nás presviedčajú v každej jednej kolekcii. Ich výrobky si zakladajú dôraz na kvalitu, ale i rozvoj detskej šikovnosti.

U nás sa tešia veľkej obľube, v novej kolekcii naďaľej dominujú rozkošné zvieratká Macko a Zajko.

Pre najmenších sú to opäť mojkáčikovia. Detičky sa pri zaspávaní potrebujú potúliť a pomojkať, mäkučký zajko im bude robiť príjemnú spoločnosť počas celého spánku. Hlavička je z bavlny, vyplnená dutým vláknom. Telo tvorí mušelín, teda príjemná 100%-ná bavlna. Mojkáčik sa dá oprať na 30 stupňov.

Mojkáčik Macko je béžový a mojkáčik Zajko biely.

Macko a zajačik sa v kolekcii objavuje často. Nás veľmi oslovili drevené stavebnicové kocky v pastelových farbách, kde je macko v detailoch. Stavebnica pozostáva z 49 blokov rôznych tvarov a farieb, s ktorými vyčarujete s krásne stavebné variácie.

Deti sa učia koordinácii aj trpezlivosti, objavujú farby, tvary a svoje vlastné schopnosti. Deti si môžu užívať samy alebo môžete stavať spoločne.  Darček k narodeninám, alebo od ježiška, ktorý bude mať zaručene úspech. Súčasťou je praktické látkové vrecko s obrázkom mackovej tváre, takže bloky môžete po každom hraní ľahko a rýchlo uložiť.

Do novej kolekcie pridali aj “Friends in the Magical Forest”. Táto časť Lesnej kolekcie je inšpirovaná Nórskymi lesmi a diovkým životom v ňom.

Stavebné kocky les s drevenými zvieratkami sú v praktickej kartónovej okrúhlej krabici s putkami, a teda si stavebnicu vezmete hocikedy a hocikam so sebou ???? Deti milujú drevené zvieratká, s ktorými môžu písať nové príbehy. Všetky kocky sú opäť v jedinečných pastelových severských a oku lahodiacich farbách.

 

 

Pozrite si aj iné produkty od JaBaDaBaDo, v ktorých švédski dizajnéri použili macka ako hlavný motív v kolekcii. V tomto čajovom sete je spolu so zajkom,  zatĺkačka macko, alebo autíčková dráha s týmto motívom.

Máme pre Vás aj niečo do detskej kuchynky. V tomto roku sú kuchynky od JaBaDaBaDo v dvoch pastelových farbách, a to v ružovej a sivej. Kuchynka sa predáva už aj s doplnkami, zo zadnej strany je priestor na písanie kriedou.

Jabadabado ružová kuchynka

Ak by Vám chýbala do kuchynky výbava, máme! Baking set a Kitchen set. S Baking setom alebo setom na pečenie sa navyše dajú upiecť naozajstné koláčiky. Set je v praktickom kufríku, a je tam  utierka, valčekšľahač, plech na muffiny, miska, varecha na miešanie,  štetec,  vykrajovač na cestoviny, 3x vykrajovačka, 24 papierových formičiek na muffiny. 

G12020

No a aby bolo kuchárčenie a pečenie úplne na jednotku s hviezdičkou, z JaBaDaBaDo máme oblečenie pre ozajstného šéfkuchára! Tak tomuto sa poteší naozaj každý malý budúci kuchár. Balenie je 4-dielna súprava z príjemnej bavlny, vhodná pre deti id 3-6 rokov. Čiapka, zástera, chňapka a utierka a ide sa na to!

Čo bude dnes na večeru?

Oblecenie pre sefkuchara

Späť do obchodu