Neohodnotené

Le Toy Van Petilou Skladacia veža Oceán 9 ks

Postavte vežu zo zvierat žijúcich v oceáne, rýb, medúzy, či tučniaka.

Na sklade
Kód: PL139
Značka: Le Toy Van
17,50 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Le Toy Van Petilou Skladacia veža Oceán 9 ks

Postavte vežu zo zvierat žijúcich v oceáne, rýb, medúzy, či tučniaka. Robustné a odolné figúrky sú vyrobené masívneho bukového dreva s certifikáciou FSC®. Sú lakované bezpečnými a vodeodolnými farbami. Balené v praktickom bavlnenom vrecúšku.

Hlavné vlastnosti:

  • 9 rôznych zvieratiek
  • Bezpečné a vodeodolné farby
  • Vyrobené s ohľadmi na udržateľnosť z dreva s certifikáciou FSC®
  • Praktické balenie

Petilou kolekcia

Kolekcia pre dojčatá a batoľatá od Le Toy Van obsahuje hlavne hmatové hračky, ktoré majú najmenším poslúžiť aj ako učebné prostriedky. Kolekcia je inšpirovaná prírodou okolo nás a je navrhnutá tak, aby rozvíjala zmysly detí pomocou rozdielnych zvukov, textúr, tvarov a hmotností. Deti tak od malička zapoja všetky svoje zmysly. V kolekcii nájdete napríklad skladačky, vkladačky, chodítka…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.

Späť do obchodu