Neohodnotené

Kúpeľňový set Žirafa Sophie

Zábava nekončí ani pri kúpaní, žirafka Sophie včľupne do vane, ponaháňa farebné loďky a potom si popozerá obrázky v knižke spolu s Vašim dieťatkom. A nakoniec poľahky všetko odložíte do sieťky.

Na sklade
Kód: 19847
Značka: Vulli
32,90 € / ks
Kategória: For baby

Kúpeľňový set Žirafa Sophie

Balenie zahŕňa:

  • Sieťka na hračky do vody: Ideálny spôsob ako upratať hračky do vody, aby zostali suché. Vďaka prísavkám ukrytým v hlavách žirafy Sophie môžete sieťku jednoducho upevniť na kachličky pri vani. Sieťku je možné na boku otvoriť a uvolniť z nej hračky bez toho aby sa dieťa muselo vo vani postaviť.
  • Knižka do vane žirafa Sophie: Slúži na zabavenie dieťaťa behom kúpania. Šikovná knižka, ktorá je akurát veľká, aby ju jednoducho uchopili i malé detské ruky. Je zábavná, pestrofarebná a rozpráva mnoho príbehov. Zahŕňa rolničku ku stimulácii sluchu dieťaťa.  Je vyrobená z materiálu EVA a jednoducho sa čistí.
  • Hračka do vody žirafa Sophie: Táto hračka pláva vo vode, a keď ju dieťa stiskne, strieka vodu.
  • 3 malé lodičky: Vďaka týmto lodičkám, ktoré plávajú vo vode, môžete dieťaťu počas kúpania rozprávať mnoho príbehov.

Rozmery výrobku: 240 x 230 x 100 mm
Rozmery balenia: 320 x 250 x 85 mm

Vhodné pre deti od 10 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Vulli bola založená v roku 1946 v Paríži a čoskoro sa stala celosvetovo známou spoločnosťou špecializujúcou sa na detský tovar a hračky pre deti od 6 mesiacov. Základným prvkom sortimentu je podobizeň žirafy Sophie. Zameriava sa na cumlíky, doplnky na kŕmenie, bezpečnosť a dekoráciu detských izbičiek. Všetky prvky sú navrhnuté tak, aby rodičom zjednodušili život a deťom ho vytvorili ešte zábavnejší. Malá žirafka sa narodila 25. mája roku 1961 … na sviatok Svätej Sofie.

Vtedy boli deťom k dispozícii hračky iba vo forme zvieratiek z farmy alebo obľúbených domácich miláčikov … Preto jedného dňa vo Francúzsku pán RAMPEAU, prišiel s nápadom navrhnúť žirafu. Takáto figúrka exotického voľne žijúceho živočícha by bola prvá na trhu, a jej veľkosť a tvar by bol ideálny aj pre malé detské ruky. Žirafa Sophie, ktorá vtedy vyzerala úplne rovnako ako dnes, sa začala vyrábať vo štvrtok 25. mája, a od toho dňa dostala aj svoje meno. Bol to okamžitý úspech. Mladé matky hneď videli, že žirafu Sophiu musia pre svoje deti mať … A keď sa u detí objavujú prvé príznaky rastu zúbkov, žirafa Sophie im pomáha prestať plakať!

Od tej doby sa v Európe predalo 11 miliónov. Sophie sa dnes stále vyrába “tradične” prostredníctvom náročného procesu, ktorý zahŕňa viac ako 14 ručných operácií. Je vyrobená zo 100% prírodného kaučuku z miazgy stromu Hevea. Vulli Sophie je dnes prítomná už v 35 krajinách sveta

Späť do obchodu