Neohodnotené

Janod Penové nálepky Zvieratká Maxi

Kreatívna sada s plastelínou Zvieratká Janod zabavia všetky tvorivé deti.

Na sklade
Kód: J07826
Značka: Janod
19,99 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Penové nálepky Zvieratká Maxi

Kreatívna sada s plastelínou Zvieratká Janod zabavia všetky tvorivé deti. Pomocou pevných obrázkov, plastelíny a formičiek vytvorí nádherné obrázky.

Balenie obsahuje 6 přepřipravených obrázkov, na ktorých sú biele geometrické tvary. Do tých deti pomocou formičiek a farebné plastelíny vytvorí ozdoby. Dotvorí si tak nádherné plastické obrázky, ktoré im budú robiť radosť.

Deti sa vďaka tejto sade zabaví a připrozenou cestou sa môžu naučiť farby i tvary.

Kreatívna sada podporuje jemnú motoriku, fantáziu a pokoj dieťaťa.

Sada obsahuje 6 obrázkov k dotvoreniu, 4 sady farebné plastelíny, 4 vykrajovačky, obrázkový návod ku tvoreniu

Veľkosť obrázkov 25x25 cm

Odporúčaný vek od 4 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu