Neohodnotené

Janod Korunky štrasové kamienky a nálepky Atelier Sada Midi

Kreatívna sada pre malé princezné, ktoré si podľa seba dozdobia a dotvoria korunky dolepovaním krásnych farebných nálepiek a štrasových kamienkov.

Na sklade
Kód: J07882
Značka: Janod
10,99 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

Janod Korunky štrasové kamienky a nálepky Atelier Sada Midi

Sada Janod Atelier na tvorenie a podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Kreatívna sada na tvorenie, pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Kreatívna sada Korunky štrasové kamienky a nálepky obsahuje 3 korunky na dotvorenie, ktoré treba dozdobiť a dotvoriť dolepovaním krásnych farebných nálepiek a štrasových kamienkov, balenie obsahuje 3 korunky a 3 listy krásnych nálepiek.

Vhodné pre deti: od 5 rokov
Rozmer produktu: 11,8 x 52 cm
Materiál: kartón a papier

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu