Neohodnotené

Janod detské náradie v kufríku

Ak u vás rastie malý kutil, zišlo by sa mu svoje vlastné náradie. V praktickom drevenom kufríku nájde rovno 9 najpotrebnejších vecí na opravy a majstrovanie.

Na sklade
Kód: J06481
Značka: Janod
44 € / ks
Kategória: Drevené hračky

Detské náradie v kufríku Janod

Kufrík, ktorý obsahuje všetko potrebné pre začínajúcich kutilov. Pílku, šrobovák, kliešte aj kladivko. Ľahko sa prenáša vďaka svojim malým dreveným držadlám.

Všetky nástroje sú vyrobené z dreva.

Obsahuje 9 nástrojov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu