Neohodnotené

Janod Atelier Sada Deco Brmbolce Zvieratká od 8rokov

Pletenie brmbolcov pre deti od 8 rokov, obsahuje 2 postavičky a 15 ks rôznych dekoráci na vytvorenie postavičiek.

Na sklade
Kód: J07919
Značka: Janod
12 € / ks
Kategória: Kreatívne sady

S touto kreatívnou súpravou si vaše dieťa bude môcť vyrobiť 2 naozaj roztomilé zvieratká s bambulkami, ktorými si ozdobí svoju izbu. Jednoducho postupujte podľa návodu na vytvorenie 2 zvieratiek krok za krokom (líška a zajačik). Krabička obsahuje: 2 kartónové kruhy, 3 klbká vlny, 2 plstené dosky, 1 dosku z trblietavej umelej kože, 6 čiernych korálok, 2 mini brmbolce, čiernu niť, 1 farebný list a návod.
Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre deti.
Pre deti od: 8 rokov
Rozmer produktu: 19 x 4,5 x 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1970 navrhuje Janod vždy hračky, ktoré sú synonymom pre inovácie, francúzsky dizajn a najvyššiu kvalitu. Jedinečné hračky Janod sú vytvorené z dreva a iných vynikajúcich materiálov a predovšetkým z detských snov! V súčasnej ponuke má firma viac ako 500 produktov, z ktorých kľúčové sú drevené hračky, puzzle a magnetické hračky. Všetky výrobky sú vo Francúzsku navrhnuté vlastnými návrhármi. Preto sa v zbierkach opakuje mnoho motívov a vzorov, ktoré vytvárajú jedinečný rozprávkový svet Janod. Všetky hračky sú vytvorené s dôrazom na detaily, materiály najvyššej kvality, bezpečný pre deti. Hračky spĺňajú reštriktívne bezpečnostné normy, ako napríklad EN71-1, EN71-2, EN71-3 a REACH. Janod hračky počas bezstarostnej a radostnej hry podporujú rozvoj detí. Janod je prítomný v 60 krajinách, dosahuje mnoho úspechov a získava mnoho medzinárodných ocenení.

Späť do obchodu