Neohodnotené

IZIPIZI Sun #E Black polarizované

Izipizi sun #E dizajnové slnečné okuliare v univerzálnej čiernej farbe s polarizovanými zelenými sklami. Flexibilný rám okuliarov zabezpečí dlhú životnosť okuliarov a prispôsobí sa všetkým tvárovým profilom. Balené v sivom plstenom púzdre a kartónovej krabičke. 100% UV ochrana – kategória 3. 

Na sklade
Kód: I428680
Značka: IZIPIZI
50 € / ks
Kategória: #SUN Dospelácke
Farba: Čierna

IZIPIZI Sun #E Black polarizované

Slnečné okuliare  #E SUN Black s polarizačnými sklami to je optimálna ochrana očí. Kolekcia #SUN so svojím originálnym a módnym dizajnom, flexibilnými ramenami a gumovou textúrou ponúka kvalitu, štýl a ľahké pohodlie.

Okuliare chránia vaše oči pred nežiaducim oslnením so 100% UV polarizovanými zelenými sklami kategórie 3: antireflexné, sú navrhnuté tak, aby zvyšovali kontrast vo všetkých prirodzených prostrediach a zaisťovali optimálny zrakový komfort.

Rozmery okuliarov: 140x151x46 mm

Tento model je v súlade s medzinárodnými normami pre slnečné okuliare.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka IZIPIZI je inovatívna značka okuliarov pripravených na nosenie. Trendy okuliare, ktoré kombinujú dizajn, farebnosť a radosť. Predstavujú nadčasový a hravý doplnok, základný „must-have“ na čítanie, ochranu pred slnkom, pred blue ray žiarením a pre deti. Kvalitné okuliare, trendy, univerzálne a dostupné pre všetkých!
https://www.izipizi.com/en/

 

Späť do obchodu