Neohodnotené

Izipizi JOURNEY Tortoise

Pohodlné a navyše štýlové polarizačné slnečné okuliare ideálne do mesta a na šport, so 100% UV ochranou. V praktickom púzdre.

Na sklade
Kód: I693218
Značka: IZIPIZI
50 € / ks
Kategória: #SUN Dospelácke

IZIPIZI SUN NAUTIC tortoise

Táto kolekcia slnečných okuliarov je určená pre ľudí žijúcich v meste alebo pre športovcov.  Okuliare sú polarizačné (kategória 3, 100% UV ochrana), neskresľujú prirodzené farby, poskytujú lepší kontrast a chránia oči pred priamym slnečným žiarením. Majú zakrivený rám a flexibilné ramená, čím sú pohodlné na nosenie a netlačia, prispôsobia sa všetkým tvarom a veľkostiam tváre.Všetky modely #SUN Nautic sú UNISEX a sú dostupné vo viacerých trendových farbách. Kolekcia #SUN Nautic je vhodná na rôzne športy.

Rozmery okuliarov: 139x49x141 mm

Tento model vyhovuje medzinárodným normám pre slnečné okuliare (ISO 12312-1).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od svojho založenia v roku 2010 v Paríži sa spoločnosť IZIPIZI naďalej objavuje a inovuje a ponúka nové kolekcie a modely pre všetky generácie a každú chvíľu života. Náš prvý obchod sa nachádza v srdci Marais, náš prvý vlajkový obchod ponúka všetky naše kolekcie pre  dospelých a deti.

Inovácia a ponuka spolupráce s vyhľadávanými značkami a etablovanými partnermi je súčasťou DNA spoločnosti IZIPIZI! Colette, Betak, Le Bon Marché, L’Exception a Atelier Bartavelle – aby sme pomenovali len niekoľko! … IZIPIZI  prináša exkluzívne a vždy štýlové modely.

Späť do obchodu