Neohodnotené

IZIPIZI detské slnečné okuliare SUN Kids Black 9-36m

Polarizačné okuliare pre deti, so silikónovou gumičkou, v praktickom plstenom puzdre, ideálne pre všetky výlety a outdoorové aktivity za slnečného počasia, v lete i v zime.

Na sklade
Kód: I693355
Značka: IZIPIZI
30 € / ks
Kategória: #SUN Detské

IZIPIZI SUN KIDS 12-36m – BLACK

Detské slnečné okuliare od 12-36m. Flexibilný rám okuliarov zabezpečí dlhú životnosť okuliarov, v balení nájdete aj snímateľnú silikónovú gumičku, vďaka ktorej Vaše dieťa okuliare tak ľahko nestatí.100% UV ochrana – kategória 3. Balené v sivom plstenom púzdre a kartónovej krabičke.

Rozmery: 110x39mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od svojho založenia v roku 2010 v Paríži sa spoločnosť IZIPIZI naďalej objavuje a inovuje a ponúka nové kolekcie a modely pre všetky generácie a každú chvíľu života. Náš prvý obchod sa nachádza v srdci Marais, náš prvý vlajkový obchod ponúka všetky naše kolekcie pre  dospelých a deti.

Inovácia a ponuka spolupráce s vyhľadávanými značkami a etablovanými partnermi je súčasťou DNA spoločnosti IZIPIZI! Colette, Betak, Le Bon Marché, L’Exception a Atelier Bartavelle – aby sme pomenovali len niekoľko! … IZIPIZI  prináša exkluzívne a vždy štýlové modely.

Späť do obchodu