Neohodnotené

Hnedé členkové kožené tenisky na suchý zips Bibi

Pohodlné členkové kožené tenisky, ideálne na prechodné obdobie.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na sklade
Kód: 1046278-23
Značka: Bibi
42,90 € –34 % 27,89 € / ks
Kategória: Tenisky
Farba: Hnedá
tenis infantil masculino agility mini caramel bibi 1046278 2 1
Akcia
42,90 € –34 %

Hnedé členkové kožené tenisky na suchý zips Bibi

Pohodlné členkové kožené tenisky, ideálne na prechodné obdobie. Vďaka pohodlnosti a ľahkému obúvaniu si ich zamilujú nielen mamičky ale aj všetky detičky.

BIBI založená v roku 1949, je celosvetovo uznávaná značka detskej obuvi, ktorá ako jediná ponúka patentovanú technológiu koženej stielky FISIOFLEX ktorá simuluje chôdzu naboso, vďaka čomu napomáha zdravému ortopedickému a neurologickému vývoju dieťatka. Značka Bibi používa iba tie materiály, ktoré sú v súlade s medzinárodnými normami netoxických materiálov, čo taktiež zabezpečuje zdravý rast detí.

Materiál: koža plus fisioflex stielka

Dĺžka fisioflex stielky v cm: 22 = 13,5cm, 23 = 14,3cm, 24 = 14,9cm, 25 = 15,6cm, 26 = 16,4cm, 27 = 17cm, 28 = 17,6cm, 29 = 18cm

Pre správnu veľkosť odpočítajte cca 1 cm od dĺžky vložky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma BIBI® založená v roku 1949 v brazílskom meste Parobe, je celosvetovo uznávaná značka detskej obuvi, ktorá ako jediná ponúka technológiu stielky FISIOFLEX, ktorá simuluje chôdzu naboso, čím napomáha zdravému ortopedickému aj neurologickému vývoju dieťatka. BIBI® dbá na to, aby obuv spĺňala potreby dieťatka v každom vekovom štádiu a tomu prispôsobuje aj vlastnosti obuvi tak, aby dieťatko mohlo objavovať svet od ochutnávania ústami, lozenia, státia, prvých krokov a aktívneho štádia. Iba Fisioflex technológia je schopná v každom štádiu vývoja chodidla zabezpečiť pocit chôdze naboso prirodzeným a bezpečným spôsobom.

Vďaka prírodným a mäkkým materiálom ako aj Fisioflex technológii, obuv BIBI rešpektuje prirodzený vývin chodidiel. “Prísavky” na spodnej časti vložky umocňujú vnímanie nerovností z povrchu zeme pre pocit chôdze naboso a zároveň simulujú neurologické funkcie a aktivujú senzorické vnímanie v chodidlách, ako aj napomáhajú prekrvovať organizmus.

Fisioflex vložka je vyrobená z kože najvyššej kvality s antimikrobiálnou úpravou pre prevenciu kožných problémov. Vďaka technológii – Dry Leather – budú chodidlá stále suché, nakoľko vložka obsahuje špeciálne mikroperforácie pre odvádzanie potu. V neposlednom rade, táto technológia napomáha formovať svalstvo v nohách a tým prispieva aj k správnemu držaniu tela.

V súčasnosti je BIBI známa vo viac ako 65 krajinách po celom svete a stále rastie. Vďaka svojim iniciatívam v priemyselných procesoch, ktoré sú v súlade s environmentálnymi, ekonomickými a sociálnymi normami, ako aj neustálym inováciám v oblasti vývoja a udržateľnosti výrobných postupov a využívanie surovín v súlade s medzinárodnými normami.

Späť do obchodu