Hľadáme novú Moniku, Peťku...skrátka našu šikovnú a milú študentku!

Do nášho Miloty tímu hľadáme posilu - šikovnú študentku, ktorá k nám skvele zapadne. Naše dievčatá sme mali veľmi radi, ale všetky nás už vyrástli a už sú z nich skvelé pani učiteľky ♥

Preto je tu priestor pre novú, priateľskú, usmievavú, milú študentku ktorá sa v našom detskom svete bude cítiť ako ryba vo vode. Rada obslúži aj tých najmenších ale aj tých najnáročnejších zákazníkov s úsmevom na tvári.

Ak máš záujem, toto sú bližšie infošky:

Pracovať budeš zväčša poobede, keď sme dve maminky na krúžkoch a píšeme úlohy s deťmi. Do týždňa to bude približne 10-15 hodín, záleží na dohode ale ešte sa nám nestalo, aby sme sa nedohodli ;)

Tvojou úlohou bude obsluhovať zákazníkov, venovať sa deťom, vybaľovať, ceniť tovar, starať sa o poriadok na predajni a v sklade. Samozrejmosťou by ti mali byť všetky novinky a trendy v oblasti sociálnych sietí a nebude pre teba problém urobiť storky, ktoré nás ohúria :)

Na tvoju hodinu výpomoci máme vyhradených 5e. Ak budeme s Tebou spokojné, radi zaokrúhlime výplatu smerom hore.

K tomu samozrejme nakupuješ u nás so zľavou, akou u nás nenakupuje nikto z bežných zákazníkov ;) Máme vždy poličku plnú sladkostí, čajov, a máme vždy výberovú kávu. Máme pohodový, kamarátsky a podporujúci kolektív. U nás sa neháda, nekričí, nemáme to radi a záleží nám na dobrých vzťahoch medzi sebou.

Ak sa ti toto všetko pozdáva, napíš nám niečo o sebe na info@miloty.sk

Tešíme sa na Teba!

Miloty-13 (1)

Späť do obchodu